administravimo direktorius

administravimo direktorius
administravimo direktorius statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, kuris planuoja, vadovauja ir prižiūri bendrovės, įmonės arba organizacijos administravimo ir valdymo padalinių ar tarnybų veiklą. atitikmenys: angl. administration department manager; administration director; administrative manager; administrative services director; administrative services manager pranc. chef des services administratifs, m; directeur des services administratifs, m šaltinis Vadovai ir vadybininkai : trikalbis [lietuvių-anglų-prancūzų] aiškinamasis žodynėlis : 217 terminų / [Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnyba ; parengė Danguolė Andriuškevičienė, Algirdas Tamulevičius, Vytautas Valiukėnas]. – Vilnius : Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnyba, 2006

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужно решить контрольную?

Look at other dictionaries:

  • savivaldybės administracijos direktorius — statusas Aprobuotas sritis vietos savivalda apibrėžtis Vykdomoji institucija, turinti vietos valdžios ir viešojo administravimo teises ir pareigas ir atsakinga už savivaldos teisės ir savo funkcijų įgyvendinimą bendruomenės interesais.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • administration department manager — administravimo direktorius statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, kuris planuoja, vadovauja ir prižiūri bendrovės, įmonės arba organizacijos administravimo ir valdymo padalinių ar tarnybų veiklą. atitikmenys: angl. administration… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • administration director — administravimo direktorius statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, kuris planuoja, vadovauja ir prižiūri bendrovės, įmonės arba organizacijos administravimo ir valdymo padalinių ar tarnybų veiklą. atitikmenys: angl. administration… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • administrative manager — administravimo direktorius statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, kuris planuoja, vadovauja ir prižiūri bendrovės, įmonės arba organizacijos administravimo ir valdymo padalinių ar tarnybų veiklą. atitikmenys: angl. administration… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • administrative services director — administravimo direktorius statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, kuris planuoja, vadovauja ir prižiūri bendrovės, įmonės arba organizacijos administravimo ir valdymo padalinių ar tarnybų veiklą. atitikmenys: angl. administration… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • administrative services manager — administravimo direktorius statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, kuris planuoja, vadovauja ir prižiūri bendrovės, įmonės arba organizacijos administravimo ir valdymo padalinių ar tarnybų veiklą. atitikmenys: angl. administration… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • chef des services administratifs — administravimo direktorius statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, kuris planuoja, vadovauja ir prižiūri bendrovės, įmonės arba organizacijos administravimo ir valdymo padalinių ar tarnybų veiklą. atitikmenys: angl. administration… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • directeur des services administratifs — administravimo direktorius statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, kuris planuoja, vadovauja ir prižiūri bendrovės, įmonės arba organizacijos administravimo ir valdymo padalinių ar tarnybų veiklą. atitikmenys: angl. administration… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • executive manager — savivaldybės administracijos direktorius statusas Aprobuotas sritis vietos savivalda apibrėžtis Vykdomoji institucija, turinti vietos valdžios ir viešojo administravimo teises ir pareigas ir atsakinga už savivaldos teisės ir savo funkcijų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • директор администрации самоуправления — savivaldybės administracijos direktorius statusas Aprobuotas sritis vietos savivalda apibrėžtis Vykdomoji institucija, turinti vietos valdžios ir viešojo administravimo teises ir pareigas ir atsakinga už savivaldos teisės ir savo funkcijų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”